Anasayfa
Anasayfa
Anasayfa
   
 


Ayvalık Merkez 7km

Balikesir/Edremit Kocaseyit Havalimanı 45km

İzmir / Adnan Menderes Havaalanı 155km
Hotel Palmera Resort'a karayoluyla nasıl ulaşırsınız? Aşağıdaki yol tarifleri otelimize kolayca ulaşmanızı sağlayacaktır:

1)İzmir'den gelirken: İzmir'den Ayvalık-Çanakkale yönüne doğru seyrederken;sırasıyla Altınova ve daha sonra da Tuzla mevkiini yaklaşık 1km. geçtikten sonra hemen solda (Sarımsaklı-Plajlar)ayırımı tabelasını göreceksiniz. Bu ayırımdan içeri girince yaklaşık 2 km. sonra hemen solda deniz kenarında bal ve krem renkli bir bina olan Hotel Palmera'yı göreceksiniz.

2)İstanbul'dan gelirken:
a) İstanbul'dan İzmir yönüne doğru,Balıkesir ve Edremit güzergahı üzerinden seyrederken;sırasıyla Burhaniye,Karaağaç ve Gömeç'i yaklaşık 10 km. geçtikten sonra sağda Ayvalık şehir merkezine ilk girişi göreceksiniz. Bu girişten girmeyip yaklaşık 7-8 km. daha İzmir yönüne doğru direkt devam ettiğinizde,sırasıyla sağda BP ve solda Shell istasyonlarını geçince,sağda (Sarımsaklı-Plajlar) ayırımı tabelasını göreceksiniz. Ayırımdan girince yaklaşık 2 km.sonra hemen solda deniz kenarında bal ve krem renkli bir bina olan Hotel Palmera'yı göreceksiniz.

b) Eğer Ayvalık'ın içinden gelmek isterseniz; Ayvalık şehir merkezine ilk girişten gireceksiniz ve Ayvalık'ın içinden geçerek sahil boyunca hiç ayrılmadan yaklaşık bir 10 km. kadar Sarımsaklı yönüne devam edeceksiniz. Sarımsaklı girişinde, Şeytan sofrası sapağını geçince hemen sağda(Küçükköy-Sarımsaklı Otobüs Garajı)nı göreceksiniz. Otogarı 50 metre geçer geçmez önünüze gelecek dönel kavşaktan İzmir-Çanakkale yönüne sola dönmelisiniz. O yönde ilerleyince yaklaşık 1 km. sonra bu kez sağda deniz kenarında bal ve krem renkli bir bina olan Hotel Palmera'yı göreceksiniz.
   
Simternet