anasayfa
BİLGİLENDİRME FORMU

BİLGİLENDİRME FORMU

BİLGİLENDİRME FORMU

GERİ DÖN

OTELİMİZ HAKKINDA BİLGİLENDİRME FORMU

** KONSEPT **

* SABAH KAHVALTISI 08:00 / 10:00
* ÖĞLE YEMEĞİ 13:00  / 14:00
* AKŞAM YEMEĞİ 19:00 / 21:00
*"PLUS" SAATLERİ 10:30 / 23:00


RESTORAN VE BARLAR

* Otelimiz, Yarım Pansiyon Plus ve Tam Pansiyon Plus şeklinde çalışmaktadır.
* Yarım Pansiyon Plus : Açık Büfe Kahvaltı ve Akşam Yemeği şeklindedir.
* Tam Pansiyon Plus : Açık Büfe Kahvaltı + Yarım Açık Büfe Öğle Yemeği ve Açık Büfe Akşam Yemeği şeklindedir.
* PLUS : Gün boyu Su, Çay, Soda, Meşrubatlar ve Konsantre Meyve Suyu ücretsiz (açık ve bardakta self servis olarak 10:30 - 23:00 arası)

DİKKAT!: PLUS SİSTEMİ, HERŞEY DAHİL SİSTEMİ DEĞİLDİR. FARKLI BİR KONSEPTTİR.

Öğle Yemeği Açılımı : Ev yemeği konseptinde (Ağırlıklı olarak Etli veya Kıymalı Sebze Yemeği) Bir Çeşit Sıcak Yemek, Yanında Yardımcı Yemek, Salata Bar, Cacık, Karpuz, Meyve, Sütlü ve Hamurlu tatlıdan oluşan Yarım Açık Büfe Şeklindedir.
Snack Bar (Free Bar)'da, Ekstra ücretli olarak Izgara Köfte, Kaşarlı Tost, Ayvalık Tostu, Hamburger, Menemen ve Benzeri Her Türlü Aperatif Yiyecek ve Ambalajlı İçecek bulunmaktadır.
* Her türlü (Plus'ta ki ücretsiz içecekler de dahil)  Oda Servisi Ücretlidir
* Plaj Bar, Otelimizden bağımsız olarak çalıştığından, Yiyecek ve İçecekler Ücretli ve Nakit Ödemelidir.   
 

OTEL VE ODALAR

* Otele ilk giriş (check - in) saati en erken 14:00 çıkış (check - out) saati en geç 11:00'dir. Saat 12:00'den daha geç çıkan misafirler için yarım gün oda kullanım bedeli talep edilir. 

* Otel misafirinin otele ilk giriş (check-in) saatinin 14:00'de başlaması dolayısıyla normal olarak giriş günü kahvaltı hakkı yoktur. Çıkış günü vardır. Misafirin boşa beklememesi ve kolaylık sağlanması amacıyla, eğer odası hazırsa erken saatte yerleştirilmesi ona kahvaltı hakkı sağlamaz. Misafirlerimiz, giriş günü sabahı kahvaltı almak isterse ekstra ücretlidir.  

* Otelimize dışarıdan getirilen yiyecekleri ve içecekleri kesinlikle kabul edemiyoruz. Lütfen, uyarıya gerek kalmadan bu kurala özen gösteriniz. 

* Odalarımızda, ücretsiz emanet kasamız vardır. Otele giriş yaparken, belli bir depozito ücreti karşılığı resepsiyondan anahtarı teslim alabilirsiniz. Otelimiz odalarda ki değerli eşyalarınızın kaybolması halinde sorumluluk kabul edememektedir.

* Restoran ve Bar Servisi kapandığından dolayı; Oda Servisimiz yalnız 10:00 - 01:00 saatleri arasındadır.

* Otelimize her türlü evcil hayvanı maalesef kabul edemiyoruz.

HAVLU, PLAJ VE AKTİVİTELER

* Havuzumuz (çocuk bölümlüdür) ve plajımız vardır. Havuz ve plajımızda şezlonglarımız, eğer mükerrer kullanılmazsa yeterli sayıda olup, minderli ve ücretsizdir. Havuz ve plajda havlu servisimiz yoktur. 

* (15.11.211 Tarihli Resmi Gazete'de yayınlanan 28143 sayılı yönetmeliğin C maddesi uyarınca) Yüzücü mayosu haricinde haşema, elbise ve benzeri kıyafetlerle havuza girilmesini hijyen açısından kabul edememekteyiz. 

* Çocuklar için  langırt, air hockey, mini golf (ücretli), masa tenisi (ücretsiz) gibi oyunlar mevcut olup, belirli günlerde yarışmalar ve çeşitli aktiviteler yapılmaktadır. 

* Otelde konaklayanlar, otele dışarıdan gelecek misafirlerinin bilgilerini resepsiyona vermek zorundadırlar. Plaj ve havuzumuz, dışarıdan gelecek misafirler için ücretlidir. 

* Plajımıza çok yakın bölgelerde ücretli deniz sporları (jet ski, kano, deniz bisikleti, banana vb.) bulunmaktadır. 

* Haftanın belli akşamları canlı müzik ve hemen öncesinde soft çocuk animasyonu vardır. 

İyi Tatiller!
HOTEL PALMERA RESORT


 

 

 

bilgilendirme formu

BİLGİLENDİRME FORMU